737 034 558 info@spszv.cz

Pozvání na vzdělávací program Enviro-akademie, která bude probíhat od konce dubna do června 2024

 

Program je zdarma a vzhledem k tomu, že počet účastníků je omezen, je třeba si zajistit místo co nejdříve,: termín přihlášek je 11. 4. 2024. Využijte několika dní v tomto týdnu, kdy ještě není spuštěna online reklama, poté už může být zajištění místa složitější.

 

O co jde? 

Vzdělávací program Enviro-akademie 29.4. – 20. 6. 2024 přinese vhled do praktického fungování environmentálního sociálního podnikání. Podpoří zájemce o založení takového podniku, ale i již fungující sociální podniky, aby mohli ve svých aktivitách posílit přínos pro životní prostředí. Proběhne formou 2x seminář v Praze, 2x webinář a 2 studijní exkurze do enviro-sociálních podniků Levandulovny a Kabinetu CB.

Já osobně budu sdílet 11-letou praxi sociálního podniku Fair & Bio pražírnakterou jsem spoluzaložila.

 

Enviro-akademie je určena pro sociální podniky, podnikající neziskovky a jednotlivce (nejen OSVČ), kteří mají zájem posílit environmentální přínos své činnosti. Program je vhodný i pro zakladatele nových environmentálních sociálních podniků. Podmínkou je dostatečná motivace k závazku aktivně se účastnit 40 hodin programu a ochota rozvíjet záměr, který každý uchazeč s sebou přinese a popíše v přihlášce. Organizátoři si vymiňují právo vhodné účastníky Enviro-akademie před zahájením vybrat.

Termín přihlášek: 11. 4. 2024, oznámení o výběru účastníka do 15. 4. 2024.

 

Detaily programu a možnost registrace na webu České sociální podnikání:

 

Doufám, že vás Enviro-akademie zaujala a těším se na případnou spolupráci!

 

Markéta Vinkelhoferová

lektorka a koordinátorka Enviro-akademie

 

Markéta Vinkelhoferová

předsedkyně správní rady

Tematická síť pro sociální ekonomiku

TESSEA ČR, z.s.

Mobil:+420 731 620 489

Verified by ExactMetrics